1800-8M-20 Kuggrem
Leverantörslogotyp
Generic">Generic
Pris:
Hämtar lagerinformation...
1
Svea
Swish
Apple Pay
Google Pay
Mastercard
Visa
Specifikation
  • Produktnamn: 1800-8M-20 Kuggrem
  • Tillverkare: Generic
  • Tillverkarens artikelnummer: 1800-8M-20
  • Streckkod: 8495313489571
1800-8M-20 är en kuggrem i HTD (8M) med en delningslängd på 1800 mm och en bredd på 20 mm. Remmen är tillverkad i slitstarkt gummi.
TEKNISKA SPECIFIKATIONER
Produkt 1800-8M-20
Antal kuggar 225 st
Kuggform Rundade
Delningslängd (Ld, Lp, Lw) 1800 mm
Bredd 20 mm
Profil HTD (8M)
Kuggdelning 8 mm
Kugghöjd 3.38 mm
Totalhöjd 6.0 mm
Material Gummi
Inga vanliga frågor (FAQ) tillgängliga.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
TEKNISKA SPECIFIKATIONER
Produkt 1800-8M-20
Antal kuggar 225 st
Kuggform Rundade
Bredd 20 mm
Profil HTD (8M)
Kuggdelning 8 mm
Kugghöjd 3.38 mm
Totalhöjd 6.0 mm
Material Gummi
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
0%
0%
0%
0%